Pedikúra

 

pedikůra Mona Kosmetika Lužice

 

Nohy patří k nejvíce namáhaným částem lidského těla. Denně jsou vystavovány veliké zátěži a náročným podmínkám v uzavřené obuvi. Přesto bývá jejich ošetřování často podceňováno, v horším případě dokonce zcela opomíjeno. V dnešní době by kvalitní pedikúra měla být zahrnuta do pravidelné péče o zdraví a krásu celého těla.

Mokrá pedikúra , je metoda, která začíná odmáčecí koupelí se změkčujícími přísadami. Koupel trvá 10 – 20 minut, následně se odstraní přebytečná kůže a odtlaky za použití skalpelu, který opatrně odstraní změkčené kožní přebytky.

Suchá přístrojová pedikúra je ošetření nohou, které se na rozdíl od mokré – klasické pedikúry odstraňuje nasucho bez skalpelu a odmáčení ve vodní lázni. Toto ošetření je bezkrevné a bezbolestné a bez dalšího rizika přenosu infekčních chorob a mykoz. Velice rychle se dají odstraňovat kuří oka, otlaky, mozoly, vybrušovat zarůstající nehty a další potíže. Je též vhodné jako ošetření pro diabetiky, psoriatiky, lidí trpících nedokrevností cév dolních končetin.

Kombinovaná metoda  – kombinace mokré a suché pedikúry přináší výhody obou.

Masáž dolních končetin  je uvolňujícím i léčebným dárkem pro naše tělo. Tato terapie zlepšuje krevní a lymfatický oběh, navozuje déletrvající pocit uvolnění, zbavuje únavy i bolesti a udržuje člověka v dobré fyzické i psychické kondici.

Lakování nehtů – provádí se kvalitními laky dle vašeho výběru.

 

PEDIKÚRNÍ SLUŽBY DLE OBJEDNÁVEK

objednávky na čísle : 737 712 094

 

pedikůra Mona Kosmetika Lužice