Depilace

 

V současné době představuje kosmetická depilace pro většinu moderních a aktivních žen neodmyslitelnou součást pravidelné péče o pleť. Dokonale hladká pleť působí upraveně a žensky. Způsobů, jakými můžeme tohoto efektu dosáhnout, je samozřejmě několik a záleží jen na konkrétní ženě, kterou z metod depilace zvolí.

Depilace voskem je nejrozšířenější metoda odstranění chloupků. Místo, které chcete  depilovat se potře zahřátým voskem, na něj se položí depilační pásky, na  které se chloupky přichytí, a strhnou se. Dojde kvytržení chloupků i s  kořínky. A i když je zákrok trošku bolestivý, tak chloupky odstraní na  delší dobu, což je velkou výhodou.

Pro depilaci používáme vosk nejvyšší kvality, důkladné  protizánětlivé ošetření pokožky po zákroku je pro náš kosmetický salon  samozřejmostí. Rozhodně se raději vyvarujte této procedury napoprvé doma  a svěřte se odborníkům.

Depilace voskem se provádí na všech částech těla. Pokud má být depilace opravdu kvalitní, měla by být minimální délka chloupků alespoň 4 mm. V opačném případě by mohlo dojít k tomu, že se všechny chloupky na depilační pásky nezachytí, čímž nebude pokožka dokonale hladká.

Bezprostředně po depilaci voskem není vhodné  vystavit pokožku ani slunečním paprskům ani chlorované vodě v bazénu.  Dopřejte jí alespoň 24 hodin na zklidnění. Odměnou Vám bude hladká a  zdravá pokožka bez chloupků.

 

depilace pokožky voskem