SO PURE hydratační ošetření

 

Rozmazlující hydratační ošetření s jemnou, svěží a velmi příjemnou vůní. Příjemná, nevtíravá vůně, podobná vůni čestvě vypraného prádla, dodává celému ošetření pocit čistoty a lehkosti. Ucítíte závan bergamotu a svěžest zeleně, zpovzdálí nenápadnou vůni lílií, jasmínu, růží a vanilky a to vše Vás odvede od starostí všedních dní.

Ošetření SO PURE je přesně to pravé pro všechny, kdo hledají produkty šetrné k pleti a zahalené v jemné vůni. Drahocenné přírodní účinné látky jako je hedvábí a perlový extrakt vytvářejí společně s nejmodernějšími hydratačními látkami z produktů SO PURE ošetření luxusní kosmetiku.

Ošetření je lehce chladivé a má výrazný hydratační a pěstící efekt. Toto ošetření je ideální pro letní období, na zklidnění a hydrataci pleti, vystavované častěji slunečním paprskům. Suché a dehydrované pleti poskytne toto ošetření výraznou dávku hydratace a zvýší její schopnost tuto hydrataci si udržet. Rýhy a vrásky, způsobené dehydratací, se viditelně sníží a pleť je svěží, odpočatá a hladká. 
hydratační ošetření pleti