Dermapen - ošetření pleti mikrojehličkovou mezoterapií

Dermapen – mikrojehličková mezoterapie

 

Představuji vám novinku v mém kosmetickém salonu MONA KOSMETIKA . Ocení ji zejména zákaznice s vráskami a jemnými linkami u zralé pleti, nebo pigmentovými skvrnami, jizvami po akné a striemi. Jedná se o dosud nejúčinnější metodu omlazení a vypnutí pleti dostupnou pouze ve specializovaných kosmetických studiích. Pomocí mikrojehliček vpravuje tento revoluční přístroj do hlubších vrstev kůže účinné látky obsažené v sérech,které jsou vždy v silnějších koncentracích. Do kůže se jich tímto způsobem dostane až o 80% více, než pouhým nanesením na její povrch.

 

A co můžete očekávat od ošetření DERMAPEN ?

  • Pleť bude výrazně omlazená a vypnutá díky stimulaci kolagenu a elastinu
  • Zlepší se elasticita – pružnost pokožky
  • Dojde ke korekci vrásek a jemných linek
  • Zmírní se nechtěná pigmentace a hyperpigmentace,
  • Ohraničené okraje pigmentových skvrn mizí, pleť získává rovnoměrný barevný tón
  • Korigují se jizvičky po akné, neštovicích a striích
  • Stáhnou se póry
  • Zregeneruje se pleť po opalování

U ošetření DERMAPEREM nedochází k poškozování kůže a díky rychlým vpichům je bolest minimální. Frekvence vpichu je nastavitelná, podle ošetřované oblasti. Ošetřit můžeme celou plochu obličeje, nebo i tělo (jizvičky, strie, záda, ruce). Vhodné je rovněž použití na citlivé oblasti – okolí očí, rty i nos. Doba rekonvalescence je minimální.  Jehličkové nástavce jsou jednorázové.

 

přístroj pro mikrojehličkovou mezoterapiipřístroj a sérum pro mikrojehličkovou mezoterapiisérum pro mikrojehličkovou mezoterapii

 

Zajímá vás, kolik ošetření se doporučuje k dosažení maximálního efektu a v jakém intervalu ?

Omlazení: 4–6 ošetření 1× za 3–4 týdny
Jizvičky po akné: 6 ošetření 1× za 3–4 týdny
Strie: zhruba 10 ošetření 1× za 4–6 týdnů

Při pravidelné návštěvě salonu lze aplikaci DERMAPENEM  zařadit do běžného celkového ošetření, sérum navíc zapracovat pod masku, nebo závěrečný krém a tím ještě znásobit efekt ošetření.

 

Zajímá vás, zda uvidíte výsledek hned po ošetření ?

Ano, jedná se o bezkonkurenční nárůst kolagenu díky mikrojehličkové aplikaci do epidermis a dermis. Vlastní obranný mechanismus kůže okamžitě tato malá zranění opravuje. Vyplaví se růstové faktory, které stimulují kožní buňky k produkci kolagenu. Zároveň se tvoří nové kožní buňky. Nová hmota vyplňuje kanálky vzniklé po jehličkách, její celkový objem narůstá. Kolagen je pevnější a kůže je elastická. Regenerační proces trvá až čtyři týdny. Největší a trvalý efekt však uvidíte po 4.–6. ošetření. Ale i potom se bude pleť zlepšovat až po dobu 6 měsíců.

 

Zajímá vás zda je ošetření bolestivé ?

Celkově je minimálně bolestivé vzhledem k vysoké frekvenci automatických vpichů. Pokud je to nutné, lze před zákrokem aplikovat znecitlivující krém.

 

Zajímá vás, jak dlouhá je rekonvalescence po zákroku?

Vaše pleť bude po zákroku 24 hodin zarudlá, záleží na citlivosti pokožky.  Vhodnou péči po ošetření vám doporučím individuálně. Obecně platí, že jsou vhodná séra, která korespondují s problémem, pro který se ošetření provádí, například séra s obsahem kyseliny hyaluronové, vitaminy. Pleť musí být neustále hydratovaná, nesmíte mít pocit suché pokožky. Samozřejmostí musí být ochrana před UV zářením, aby se předešlo komplikacím ve formě pigmentových změn. Druhý den po ošetření již můžete použít prodyšný makeup.

 

Zajímá vás pro koho není ošetření DERMAPEREM vhodné ?

Ošetření není vhodné, jestliže užíváte léky proti srážlivosti krve, trpíte ekzémy nebo lupénkou, herpetickou infekcí nebo jste těhotná.

 

Zajímá vás cena ošetření ?

Ceny ošetření DERMAPEREM najdete v ceníku mých služeb. I tak je cena víceméně  individuální a odvíjí se od druhu použitého séra a oblasti ošetřované oblasti. Samozřejmě o ceně budete předem informováni a vše je na vzájemné domluvě.

 

DERMAPEN - ošetření pleti mikrojehličkovou terapií